هارد SkyHawk

Seagate تهیه شده است که مشتریان در حال نظارت در حال حاضر برای ۱۰ سال است. Seagate به عنوان بخشی از سری Guardian Series که اخیرا اعلام شده است، یک Drive نظارت جدید، SkyHawk را عرضه می کند. SkyHawk (که به نام یک جانور مانند سری سری گاردین نامیده می شود) ظرفیت ۱TB تا ۱۰TB دارد. این درایو برای DVR ها یا NVR ها بهینه شده است و می تواند تا ۶۴ دوربین HD پشتیبانی کند.

نظارت در حال افزایش است در همان زمان شرکت ها اضافه کردن تعریف بالاتر و دوربین های بیشتری. این دوربین های HD اطلاعات بیشتری را تولید می کند که باید ذخیره شود و به طور بالقوه برای مدت زمان بیشتری ذخیره شود، بعلاوه در بعضی از صنایع تنظیم شده و موارد استفاده دولتی. HDD SkyHawk، با ظرفیت ۱۰TB، برای کارهای ۲۴×۷ تنظیم شده و آنها را به عنوان یک انتخاب جذاب برای مشتریانی که به دنبال درایوهای نگهداری با ظرفیت بالا هستند تنظیم می کنند. درایوها با سیستم عامل ImagePerfect Seagate عرضه میشوند، که برای کاهش فریمها و خرابیها طراحی شده است.هارد SkyHawk

همانطور که ما در Pick The Right Drive For Job را پوشش می دهیم، تمام درایوها برابر نیستند. در حالی که این قطعه به درایوهای NAS در مقابل دسکتاپ نگاه می کند، درایور های نظارت نیز به عنوان وظیفه خاص ساخته شده است. درایوهای SkyHawk طراحی شده اند تا زمانیکه حجم کار مشخصی از ۹۰٪ زمان در جریان (نوشتن) در نظر گرفته شود، ۱۰٪ باقیمانده اختصاص داده شده به پخش (خوانده می شود) طراحی شده اند. درایوهای SkyHawk دارای سه برابر میزان بار کاری درایوهای رومیزی هستند، و موقعیت خود را برای این بازار افزایش می دهند.

مشخصات هارد دیجیتال Seagate SkyHawk:

ظرفیت: ۱TB، ۲TB، ۳TB، ۴TB، ۶TB، ۸TB، ۱۰TB
رابط: SATA 6Gb / s
درایو ها پشتیبانی می شوند: تا ۸
دوربین های پشتیبانی شده: تا ۶۴
حداکثر نرخ انتقال پایدار OD: تا ۲۱۰MB / s
کش: ۲۵۶ مگابایت برای ۱۰، ۸ و ۶ تبلت | ۶۴ مگابایت برای ۴، ۳، ۲ و ۱ تبلت
قابلیت اطمینان
Tarnish Resistant: 10، ۸، ۶، و ۴TB
بارگیری / بارگیری چرخه: ۳۰۰K (برای ۱TB نیست)
نرخ خطای Read nonrecoverable، حداکثر: ۱ برای ۱۰E15 برای ۱۰، ۸، و ۶TB | 10E14 برای ۴، ۳، ۲، و ۱TB
قدرت ساعت در سال: ۸۷۶۰
حد مجاز بار کاری: ۱۸۰
MTBF: 1 میلیون ساعت
گارانتی: ۳ سال محدود
قدرت (۱۰TB)
معمولی: ۱٫۸A
میانگین: ۶٫۸ وات
بی نهایت: ۴٫۴۲ وات
حالت آماده به کار / حالت خواب: ۰٫۸W
تحمل ولتاژ (۵V): ± ۵٪
تحمل ولتاژ (۱۲V): ± ۱۰٪
درجه حرارت
عملیات دقیقه: ۵ درجه سانتی گراد
حداکثر عملیات: ۷۰ درجه سانتی گراد
غیر عامل: -۴۰ ° C
ابعاد
ارتفاع: ۲۶٫۱۱mm (1.028 in)
عرض: ۱۰۱٫۸۵ میلی متر (۴٫۰۱ اینچ)
عمق: ۱۴۶٫۹۹mm (5.787 in)
وزن: ۶۵۰ گرم (۱٫۴۳۳ پوند) -۱۰ TB
هارد SkyHawk
تجزیه و تحلیل حجم کار مصنوعی پروژه

پیش شرط معیار هارد دیسک شرکت ما در هر زمان رانندگی به حالت پایدار با همان حجم کاری است که دستگاه تحت بار سنگین از ۱۶ موضوع با یک صف برجسته از ۱۶ در هر موضوع تست شده و سپس در فواصل تنظیم شده در thread / row چندگانه پروفایل های عمیق برای نشان دادن عملکرد تحت نور و استفاده سنگین. از آنجایی که درایوهای سخت بسیار سریع به رتبه عملکرد خود می رسند، ما فقط بخش های اصلی هر تست را تشریح می کنیم.

پیش داوری و آزمایش اولیه حالت پایدار:
کارایی (خواندن + نوشتن IOPS جمع)
میانگین تأخیر (خواندن + نوشتن کمترین زمان باقیمانده)
حداکثر زمان افتادن (پیروزی خواندن یا نوشتن کمبود)
انحراف معیار انفصال زمانی (خواندن + نوشتن میانگین انحراف با میانگین)

تجزیه و تحلیل کارآزمایی مصنوعی ما شامل چهار پروفایل بر اساس وظایف دنیای واقعی است. این پروفیل ها برای مقایسه آن با معیارهای گذشته و مقادیر گسترده ای از جمله حداکثر سرعت خواندن و نوشتن ۴k و ۸k 70/30، که معمولا برای درایو های سازمانی استفاده می شود، ساخته شده است.

۴k
۱۰۰٪ خواندن یا ۱۰۰٪ نوشتن
۱۰۰٪ ۴ کیلوگرم
۸k 70/30
۱۰۰٪ ۸ کیلو
۱۲۸k (به ترتیب)
۱۰۰٪ خواندن یا ۱۰۰٪ نوشتن
۱۰۰٪ ۱۲۸ کیلوبایت

در بخش زیر از این بررسی، عملکرد هر دو تنظیم iSCSI و CIFS از Seagate SkyHawk 10TB را نشان خواهیم داد. Seagate StorageReview را با هشت نمونه HDD جدید خود عرضه کرد، که ما در RAID10 در Synology DiskStation DS1815+ پیکربندی کردیم.

ما از جمله درایوهای زیر به عنوان مقایسه در همان پیکربندی DS1815 + خواهد بود:

WD بنفش ۴TB
Seagate Surveillance 4TB

در نگاه اول در اولین آزمایش ما با اندازه گیری کارایی تصادفی ۴K (CIFS)، Seagate SkyHawk بهترین عملکرد را با ۲،۲۶۱ IOPS نوشتن و ۶۴۸ IOPS خواند. SkyHawk تقریبا دو برابر عملکرد نزدیکترین درایو بعدی در نوشتن و ۲۰٪ عملکرد بیشتر در خواندن بود. با تست سطح بلوک iSCSI ما، SkyHawk یک بار دیگر بهترین عملکرد را با ۱۹۳۷ IOPS نوشتن و ۳۴۸۳ IOPS خواند. یک بار دیگر راننده دیگران را دور برد.
نتیجه

Seagate HDD SkyHawk است که به طور خاص برای نظارت با سیستم عامل طراحی شده است که به کاهش فریم ها و خرابی ها کمک می کند. این درایو ظرفیت چندگانه را از ۱ تا ۳۲ گیگابایت کوچک تا ۱۰ تبلورت بزرگ (در حال حاضر بالاترین ظرفیت نظارت بر ظرفیت در بازار) دارد. نه تنها درایو نقل قول به عنوان قادر به رسیدگی به سه بار حجم کار یک درایو دسک تاپ، بلکه به طور صریح برای NVRs و DVR بهینه سازی شده است.

با نگاهی به عملکرد، SkyHawk در معیارهای ۴K ما بالاترین نقطه را در هر دو پیکربندی CIFS و iSCSI در سراسر هیئت مدیره گرفت. در بازده ما نمرات را به عنوان ۳،۴۸۳ IOPS خوانده و ۲،۲۶۱ IOPS نوشتیم. SkyHawk به ما می دهد به طور متوسط تاخیر به عنوان کم ۷۳٫۴۹ms خواندن و ۱۱۳٫۱۶ms نوشتن. در معیار ۸K تکرار، SkyHawk توانایی ۵۷۱۲۱ IOPS خوانده شده و ۴۶،۰۷۰ IOPS را در CIFS نوشت و آن را به عنوان بهترین اجرا کرد. در بخش بلوک بزرگ ما، SkyHawk پرچم های خود را کمی با سایر درایو ها خراب کرد، زیرا در سرعت خواندن (باقی مانده تقریبا مشابه با دیگران) با ۴۶۲٫۴۹MB / s در CIFS کاهش یافته است. SkyHawk در مقابل بسته با ۴۴۱MB / s در CIFS نوشت. در iSCSI، SkyHawk در مرحله دوم قرار گرفت اما عملکرد بسیار بیشتری را نسبت به نسل قبلی ارائه داد.

هارد SkyHawkدانلود لیست هارد سیگیت

 

HDD SkyHawk & iIronWolf

برای دانلود لیست هارد HDD SkyHawk & iIronWol  لطفا اینجا کلیک کنید

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart