شما اینجائید: خانه اخبار
 1397 مرداد 30

سرور ProLiant Gen9

سرور اچ پی

نگاهی دقیق تر به مزیت سرور ProLiant Gen9

Servers ProLiant Gen9شامل فن آوری های کلیدی برای کمک به ساده سازی وظایف شما و در عین حال ارائه چابکی و کارایی مورد نیاز برای کسب و کار شما است. ویژگی های کلیدی که برای تمام سرورهای ProLiant Gen9اعمال می شوند شامل ارتقاء کل زیر سیستم های اصلی سرور است - از جمله پردازنده های جدید قدرتمند، حافظه های DDR4 Smart DDR4، ذخیره سازی هوشمند، نوآوری در مدیریت سیستم و فن آوری های جدید شبکه.

سرور اچ پی

HPهمچنین برای سرورهای ProLiant Gen9، فن آوری های مهم و ویژگی هایی که ما برای اولین بار در سرورهای ProLiant Gen8معرفی کردیم را حفظ و ادامه می دهد، از جمله Sea of ​​Sensors، Advanced Power Management، Provisioningهوشمند و بسیاری دیگر. برای بررسی فناوری های معرفی شده در سرورهای ProLiant Gen8، "تکنولوژی های نوآورانه در سرورهای HP ProLiant Gen8" را ببینید. خلاصه تکنولوژی در .hp.com / ctg / Manual / c03227849.pdf.

پردازنده اینتل Xeon® E5-2600 v3

عملکرد بهینه برای کسب و کار شما حیاتی است. تمام سرورهای سوکت HP ProLiant Gen9 2از سری پردازنده جدید اینتل Xeon® E5-2600 v3استفاده می کنند که باعث بهبود عملکرد قابل توجهی در پردازنده های E5 2600و E5 2600 v2در پرولینت Gen8serversمی شود. پردازنده های سری E5-2600 v3دارای همه پیشرفت های معماری زیر است:

•افزایش تعداد هسته های داخلی تا حداقل 4 و حداکثر 18

•پیشرفت های معماری CPUبرای ارائه هر دو بهبود میراث و عملکرد فلوتینگ پوینت

•استفاده از نسل بعدی حافظه DDR4 HP Smart Memoryبا سرعت انتقال تا 2133 MT / s

•افزایش تا 40 PCIe 3.0 lanes، تحویل در توانایی بیشتر ورودی / خروجی

•لینک QPI9.6 GT / sسریعتر

•نسل جدیدی از پردازشگر قدرت مدیریت با هسته های قدرتمند تر و پروتکل های Core P-States (PCPS) که تا 36٪افزایش بهره وری دارد

پردازنده های سری اینتل Xeon E5-2600 V3با توجه به مدل خاص، در عملکرد کار در مقایسه با پردازنده ی مشابه E5-2600 v2، تا 70 درصد افزایش یافته است.

سرور hp

نرم افزار و حجم کار مورد استفاده در تست عملکرد ممکن است برای عملکرد تنها در ریز پردازنده های اینتل بهینه سازی شده شود. تست های عملکرد مانند SYSmarkو MobileMarkبا استفاده از سیستم های کامپیوتری خاص، اجزای سازنده، نرم افزار، عملیات و عملکردها مورد سنجش قرار می گیرند. هر تغییری در هر یک از این عوامل ممکن است نتایج را تغییر دهد. شما باید سایر اطلاعات و تست های عملکرد را برای ارزیابی کامل خرید خود در نظر بگیرید، از جمله عملکرد آن محصول در ترکیب با سایر محصولات. نتایج بر اساس تجزیه و تحلیل داخلی داخلی اینتل برآورد شده اند و فقط برای اهداف اطلاعات ارائه شده است. هر گونه اختلاف در سخت افزار یا نرم افزار طراحی یا پیکربندی سیستم ممکن است تاثیر واقعی را تحت تاثیر قرار دهد

فن آوری های پیشرفته سرور های اچ پی

سرور اچ پی

سرور اچ پی

HP بر روی حصول اطمینان از اینکه HP ProLiant سرور اچ پی ما آنچه شما نیاز دارید ارائه می کند و چیزی که از یک صنعت پیشرو انتظار می رود متمرکز است. سرورهای ProLiant، محاسبات درستی را برای حجم کار مناسب با هزینه مناسب ارائه می دهند در صورتی که حجم کاری شما حول Big Data، Cloud، مجازی سازی، و یا برنامه های اصلی می چرخد. جدیدترین افزونه ها در پورتفولیو ProLiantسرور HP ProLiant Gen9است. سرورهای ProLiant Gen9همچنان به ارائه دیدگاه ما برای ارائه نوآوری محاسبه شده در صنعت و استفاده از تکنولوژی برای دگرگونی کسب و کار شما ادامه می دهند.

HP برای ارائه راهکار بهینه سازی شده برای هزینه های متنوع، ProLiant Gen9را برای پاسخگویی به نیازهای کلیدی مشتری طراحی کرده است، از جمله:

•کاهش هزینه های فناوری اطلاعات از طریق افزایش ظرفیت محاسبه و ذخیره سازی که از قبل کارآمدتر است. سرور ProLiant Gen9به شما اجازه می دهد تا راه حل محاسبات خود را برای کارایی با استفاده از گزینه های انعطاف پذیر برای سرورها، ذخیره سازی، شبکه ها، گزینه های قدرت و موارد دیگر، تطبیق دهید.

•ارائه راه اندازی سریعتر، استقرار و تعمیر و نگهداری سیستم با نوآوری های عمده در مدیریت جاسازی شده - و همچنین در سیستم های پیش فرض و در مدیریت ابر.

•افزایش کارایی بار در معماری ProLiant Gen9- از جمله پیشرفت های قابل توجه در عملکرد پردازنده و حافظه، و همچنین بهینه سازی ذخیره سازی و افزایش عملکرد شبکه با قابلیت زمان تاخیر کم.

این ویژگی های طراحی سرور ProLiant Gen9شما را قادر به پاسخگویی به چالش هایی که هر روز با ان مواجه هستید، بدون تلف کردن قدرت محاسبه شده ای که حجم کاری شما در محیط ITامروز نیازمند است، می پردازد. در واقع، سرورهای ProLiant Gen9برای رویکرد محاسبه جدید طراحی و بهینه شده اند. آنها عملکرد مطلوب را برای بارهای مختلف گوناگون ارائه می دهند و نوآوری فنی را برای برآورده ساختن نیازهای کاری استفاده می کنند.

سرورهای ProLiant Gen9برای کمک به شما در جهت رویکرد جدیدی برای محاسبه آماده است که باعث کاهش ناکارایی فناوری اطلاعات و مرکز داده می شود، و در عین حال به ارائه خدمات و بهینه سازی عملکرد کار برنامه کاربردی سرعت می بخشد،

هدف از این مقاله کمک به شما در درک فن آوری های جدید و نوآوری که در سرور hp ProLiant Gen9وارد کرده برای مرکز داده شما و راهنمایی برای انتخاب سرور ProLiant Gen9مناسب برای بار کاریتان است

هارددیسک اسکای‌هاک

هارد skyhawk

بررسی هارددیسک ۱۰ترابایتی اسکای‌هاک(SkyHawk) سیگیت که برای استفاده در سیستم‌های نظارتی و سایر سیستم‌های با  نرخ خواندن/نوشتن بالا، طراحی شده است.

کمپانی سیگیت سال‌ها است در حال ساخت درایو‌هایی است که منحصرا برای به‌کارگیری در سیستم‌های نظارتی طراحی می‌شوند؛ این هارد‌دیسک‌ها که سیگیت آن‌ها را در قالب درایوهای سری اسکای‌هاک(SkyHawk) عرضه می‌کند، به واسطه‌ی ویژگی‌های منحصر‌به‌فردشان، باعث افزایش طول عمر سیستم می‌شوند و نیاز به پشتیبانی پس از راه‌اندازی سیستم را نیز کاهش می‌دهند

سیگیت هارددیسک‌های سری اسکای‌هاک را در ظرفیت‌های متنوع ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۸و ۱۰ترابایت روانه‌ی بازار کرده است تا پاسخگوی نیاز کاربران و ارگان‌‌های مختلف باشد. مدلی که از طرف شرکت سازگار برای بررسی در اختیار زومیت قرار گرفته است، نمونه‌ی ۱۰ترابایتی با  شماره مدل‌ST10000VX0004 است. 

مشخصات سخت‌افزاری

·         ظرفیت: ۱۰ترابایت

·         رابط: SATA 6Gb/s

·         سرعت انتقال داده: حداکثر ۲۱۰مگابایت بر ثانیه

·         کش: ۲۶۵مگابایت

·         تعداد سیکل‌های لود و آنلود: ۳۰۰,۰۰۰

·         قیمت  ( با ما تماس بگیرید)

قابلیت‌های اختصاصی

از هارددیسک اسکای‌هاک ST10000VX0004 به‌واسطه‌ی قابلیت‌های منحصر‌به‌ فرد و ظرفیت بالای آن، می‌توان در مواردی مانند سیستم‌های نظارتی و سیستم‌های تحت شبکه‌ی ضبط ویدئو (NVR) استفاده کرد.

 برای استعلام قیمت می توانید از طریق فرم وب سایت اقدام نمایید.

خانه اچ پی ارائه دهنده انواع سرور اچ پی در ایران می باشد

 

 

هارد skyhawk | خانه اچ پی

هارد skyhawk


ظرفیت این دیسک سخت وسیع تر از نرم افزار را به جز آرشیو داده های حجم بالا تضمین می کند. حجم 1 ترابایتی علاوه بر سیستم عامل و ده ها برنامه اجازه ذخیره هزاران عکس و فایل های موسیقی و نیز ده ها فیلم و بازی را می دهد.

 skyhawkهارد

هارد skyhawk دارای اتصال SATAIII است. SATAIII یا SATA 6GB / s نسل جدید ارتباطات انتقال داده در رایانه های پیشرفته ترین رایانه ها برای اطمینان از جریان داده های دیسک های SSD بیش از امکانات SATAII است. سرعت حافظه پنهان Hdd Skyhawk گاهی اوقات از امکان عبور SATAII نیز فراتر می رود، زیرا در اصل این حافظه پنهان یک دیسک SDD کوچک (~ 64 مگابایت) است. بنابراین، هنگامی که پورت مربوطه در مادربرد موجود است، توصیه می شود که دیسک SATAIII را انتخاب کنید. حافظه پنهان 64 مگابایت حافظه پنهانی هارد skyhawk می تواند عملیات سریع دیسک سخت را در چند نوع استفاده بهبود دهد.

با توجه به سرعت چرخش 5900 دور در دقیقه دیسک های مغناطیسی، این دیسک سخت برای آرشیو داده ها در نظر گرفته شده است. 5900 دور در دقیقه، عملیات آرام و اقتصادی دیسک سخت را با توجه به دمای کاری کم و کم هزینه بودن مکانیسم تضمین می کند.

The HP ProLiant DL380 Gen9 Server

سرور hp

Features

Flexible Design Makes Your Investment "Future Proof" so it Can Grow as Your Business Needs Expand

The HP ProLiant DL380 Gen9 Server has a flexible redesigned chassis, including new HP Universal Media Bay configuration options with 8 to 24 SFF and 4 or 12 LFF drive options along with NVMe options and additional rear drive support for expandability and investment protection.

 

مطالعه بیشتر...